( Firma dodana w chorobie: Home >> Laryngologiczne >>  Krwotok z nosa - leczenie krwotoku z nosa )
Wizytówka Firmy: Szpital Morski im. PCK w Gdyni
Opis firmy:  
Szpital Morski im. PCK w Gdyni-Redłowie to Szpital z długoletnią tradycją. Wykwalifikowana kadra świadczy swoim pacjentom profesjonalne usługi, pomimo trudności, jakie towarzyszą reformie służby zdrowia. Nowa sytuacja stawia przed nami nowe wymagania.

Najważniejsze dla nas jest dobro naszych pacjentów. Zgodnie z tą ideą świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Szpital położony jest niedaleko centrum miasta, jednak jego korzystna lokalizacja wśród lasu i w pobliżu klifu orłowskiego sprawia, że jest miejscem cichym i spokojnym.
Ulica:  
Powstania Styczniowego 1
Kod pocztowy, miejscowosc:  
81-519 Gdynia
Telefon:  
58 699 83 00STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |