Plomb - R - Kiedy stomatolog jest zbyt daleko
04-07-2012 16:36
Często dzieje się tak, że problemy z zębami przytrafiają nam się w czasie zagranicznych wakacji, długich weekendów lub w dni wolne od pracy - czyli dokładnie wtedy, kiedy natychmiastowa wizyta u stomatologa jest praktycznie niemożliwa. Co zrobić, gdy ból zęba i ryzyko komplikacji zdrowotnych jest zbyt duże? O tym, jak samodzielnie zabezpieczyć uszkodzony ząb w sytuacjach awaryjnych, mówi Artur Przyniczyński , lekarz stomatolog oraz ekspert z firmy TRIDENT S.A.


 


Bardzo często dolegliwości stomatologiczne ujawniają się w najmniej sprzyjających sytuacjach. Większość z nas doświadczyła tego koszmaru podczas urlopu za granicą, spływu kajakowego, biwaku w lesie czy ważnego wyjazdu służbowego. Nieocenionym antidotum w takich chwilach jest Plomb - R, pierwszy na polskim rynku tymczasowy opatrunek zęba, przeznaczony do samodzielnej aplikacji.


 Plomb - R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Choć oczywiście nie zastąpi on wizyty u lekarza, jest nieoceniony w sytuacjach awaryjnych. Tymczasowe wypełnienie zęba Plomb - R można stosować przez 28 dni, dzięki czemu osoby z różnych względów niemogące natychmiast rozpocząć leczenia są w stanie samodzielnie zabezpieczyć ząb, aż do czasu wizyty u stomatologa. Jako praktykujący lekarz jestem zwolennikiem bezpiecznych dla zdrowia oraz wygodnych dla pacjenta rozwiązań. Taki też jest opatrunek tymczasowy Plomb - R, który dzięki zawartości tlenku cynku i eugenolu łagodzi nieprzyjemne objawy, skutecznie zabezpieczając ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak bakterie i resztki jedzenia. Co istotne, Plomb - R można użyć do wypełnienia ubytków zarówno w zębach stałych, jak i mlecznych. Z pewnością więc przyda się jako wyposażenie domowej apteczki. Jedną z głównych zalet Plomb - R jest bardzo prosta aplikacja. Konsystencja w jakiej występuje preparat umożliwia precyzyjne umieszczenie go w miejscu wymagającym leczenia. Wystarczy wycisnąć niewielką ilość Plomb - R i palcami lub za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania umieścić go w zębie wymagającym wypełnienia, a następnie delikatnie zagryźć, dzięki czemu Plomb - R dopasuje się do zgryzu w taki sposób, by zęby stykały się tak jak zwykle. Po zakończeniu aplikacji należy przepłukać usta ciepłą wodą i przez kolejne 15 minut nie dociskać wypełnienia w zębie. Powstała plomba chroni język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa oraz zabezpiecza ząb przed nadwrażliwością i bolesną reakcją na słodkie, kwaśne, ciepłe i zimne czynniki. Już kwadrans po aplikacji możemy jeść i pić bez strachu, że tymczasowe wypełnienie Plomb - R ulegnie uszkodzeniu " - wylicza zalety preparatu Artur Przyniczyński, doświadczony lekarz stomatolog.


 


Powyższe porady eksperta z firmy TRIDENT S.A. potwierdzają przeświadczenie, że przy zastosowaniu odpowiednich środków możemy samodzielnie zabezpieczyć  ząb i uchronić się w konsekwencji przed dolegliwościami bólowymi, aż do czasu wizyty u lekarza. Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopów i wyjazdów zagranicznych. Zanim wyruszymy w długo wyczekiwaną podróż, zaopatrzmy się w podręczną apteczkę, w której nie zabraknie również polecanego przez profesjonalistów preparatu Plomb - R.


 


Dystrybutor : TRIDENT SA


Ul. Średnia 15/4


41- 200 Sosnowiec


tridentsa@tridentsa.pl


 


www.plomb-r.pl


 


TRIDENT SA powstał z inicjatywy dwóch lekarzy stomatologów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma rozpoczęła działalność na polskim rynku w styczniu 2012 roku. TRIDENT SA specjalizuje się w dystrybucji produktów do samodzielnej aplikacji przeznaczonych do stosowania przy ograniczonym dostępie do stomatologa. Spółka planuje sukcesywnie poszerzać zakres oferowanych  produktów i rozwój w kierunku preparatów ekologicznych przeznaczonych również do pielęgnacji jamy ustnej.


 


 

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50484
komentarzy4203
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18886
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakosci nowoczesne baseny i akcesoria w niskich cenach. | Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. | W leczeniu najwazniejsza jest odpornosc na koronawirusa zwlaszcza u osob starszych. | Sklep dla Zdrowia oferuje: Sklep Dla Zdrowia oferuje naturalne witaminy, dla zdrowia. | Amerykanski i Japonski sprzet stomatologiczny kupujemy w cenie z wysylka. |