Odzyskaj talię osy!
03-06-2009 08:17
Od tego, co i jak jesz, zależy, czy twój brzuch będzie płaski. Nie musisz głodować, wystarczy tylko zmienić żywieniowe nawyki: pozbyć się z menu ciężkostrawnych potraw. Podczas ucztowania nie siedź zgarbiona, bo utrudniasz swobodny przepływ posiłku przez układ pokarmowy.

W gabinecie

Z brzuszkiem można walczyć także w salonie piękności. Bardzo popularne są zabiegi z zastosowaniem endermologii. Polega ona na intensywnym masażu za pomocą dwóch rolek. Efekt: ujędrnienie ciała, rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki. Cena: 100–130 zł (najlepiej zdecydować się na serię 8–10 zabiegów).
Elektrostymulacja – zabieg polega na pobudzeniu prądem mięśni do rytmicznych skurczów, podobnych do tych, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Efekt: przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Cena: 30–50 zł za zabieg.


Wypróbuj tę dietę

Bazuje ona na warzywach i owocach, zawierających mnóstwo błonnika, rybach, chudym drobiu. Do potraw dodawaj czosnek i cebulę, przyprawiaj je także ziołami poprawiającymi trawienie: rozmarynem, majerankiem, bazylią. Jeśli nie przekroczysz dziennie 1200 kalorii, będziesz miała nie tylko płaski brzuch, ale dodatkowo zrzucisz 2–4 kg w ciągu miesiąca. Oto przykładowy jadłospis.

Śniadanie

Unikaj białego pieczywa i słodyczy (także słodzonych płatków do mleka).
* Herbata lub kawa bez cukru, kromka chleba razowego, jajko na twardo ze szczypiorkiem, plaster chudej szynki.
* Muesli z jogurtem lub biały ser z rzodkiewką, kromka chrupkiego pieczywa.








Źródło: www.zdrowie.onet.pl

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów198
postów50488
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18899
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.