Nowości
Choroby, Seks: Sierpień miesiącem miłości
05-08-2011 08:56
Choroby, Seks: Ludzie uprawiają seks właściwie w ciągu całego roku ale kiedy wszystko wokół służy nam najbardziej?

Uwaga! Właśnie rozpoczyna się najseksowniejszy miesiąc w roku. Statystyki dowodzą, że w sierpniu aktywność seksualna Polaków jest największa.

Z pewnością znaczący wpływ na aktywizację tej sfery życia ma wakacyjna pogoda. Mocniejsze słońce poprawia koloryt naszej cery. Spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu i jemy więcej bogatych w witaminy, świeżych owoców i warzyw. Słońce ma nieoceniony wpływ nie tylko na nasz organizm, ale również na kondycję duszy. Dodaje nam radości i pozwala patrzeć na rzeczywistość w zupełnie innym świetle. W pięknym słońcu kobiety wydają się piękniejsze, a mężczyźni silniej wydzielają feromony...

Zwiększeniu libido służą nie tylko mocniejsze promienie słoneczne i wyższa temperatura, ale również urlopy. Duża ilość wolnego czasu, piękne krajobrazy i relaks ułatwiają nawiązywaniu nowych znajomości, a co za tym idzie, również wakacyjnych romansów...

Prawidłowość ta dotyczy przede wszystkim osób młodych. Jak donoszą psycholodzy, w okresie wakacji młodzi ludzie znacznie chętniej inicjują kontakty seksualne z nieznajomymi. Niestety w przypływie emocji często zapominają o bezpieczeństwie.

W tym szczególnie ryzykownym okresie młodzi mogą liczyć na pomoc Wakacyjnego Pogotowia Pontonowego, czyli Telefonu Zaufania dla Młodzieży, pod którym codziennie od godziny 18 do 21 przez całe wakacje eksperci odpowiadają na pytania związane z dojrzewaniem, zdrowiem, seksualnością i antykoncepcją.

(M. Mikołajska)

Źródło: www.zdrowie.onet.pl

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |