Nowości
Forum czeka na Wasze opinie!
25-06-2015 15:10
Pragniemy, by formum naszego serwisu stało się miejscem otwartej dyskusji na aktualne tematy związane ze zdrowiem, leczeniem chorób, wydarzeniami dotyczącymi rozwoju medycyny itp.


 


25 czerwca 2015 Sejm RP przyjął ustawę o zapłodnieniu metodą in vitro. Czy jest to dla Was szansa na własne dziecko? Czy Waszym zdaniem ustawa dobrze reguluje dotychczasowy program in vitro w Polsce? Jakie dostrzegacie zagrożenia?

Zachęcamy do wypowiadania się na powyższy temat w ramach formum serwisu Nasze-Choroby.pl
http://nasze-choroby.pl/?act=forum&dodaj_w=9059

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18892
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |