Dieta przy figurze typu gruszka

Jeśli masz figurę typu gruszka, twoja dieta musi brać to pod uwagę dlatego postaw na tę dietę.


Gdy tłuszczyk odkłada ci się na biodrach, udach i pupie, a twoje ramiona i talia pozostają szczupłe, masz figurę typu gruszka. Poznaj zasady diety, której stosowanie pozwoli ci zapobiec groźnym zwyrodnieniom i nadmiernemu odkładaniu tłuszczu na tych partiach ciała.

Nie zawsze na pierwszy rzut oka widać, jaki jest typ twojej figury. Aby upewnić się, że masz figurę gruszki podziel obwód swojej talii (w cm) przez obwód bioder (np. talia 70 cm, podzielona przez obwód bioder 104 cm, daje wynik 0,67). Wynik od 0,50 do 0,84 oznacza, że masz figurę typu gruszka. Jeśli twoje biodra są bardzo obfite, masz nadwagę.

Zasady diety:

1.  Wprowadź do diety więcej produktów bogatych w wapń, gdyż panie o figurze gruszki często mają problemy ze stawami, zwłaszcza biodrowymi. Ten pierwiastek natomiast nie tylko wspomaga odchudzanie, ale przede wszystkim odpowiada za prawidłową budowę kości. Źródła wapnia.

2.  2-3 razy w tygodniu jedz ryby morskie, które bogate są w wapń i dobrze przyswajalne białko, a przede wszystkim w kwasy tłuszczowe omega-3.

3.  Jak najczęściej jedz warzywa, które dostarczają dużo witaminy C. Wskazane są surowe warzywa i te krótko gotowane, np. por, pietruszka, seler, buraki, brokuły, warzywa strączkowe i kiełki. Z owoców wybieraj cytrusy, jabłka i porzeczki.

4.  Codziennie wypijaj 2 l płynów, niegazowanej wody, soków warzywnych, zupy.
 
Stosuj też ćwiczenia na partie ciała, które chcesz wyszczuplić.


Nela Elsner




Źródło: www.mamzdrowie.pl

Dieta przy fi...
Autor: Marcel
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 3.5
Budowo
08-11-2010 11:46
Akurat cos dla mnie
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |