Piękny biust

Mały, duży, średni… Każdy biust może być ponętny. Byle był jędrny i kształtny. Ty też możesz taki mieć!

To najczęsciej zadawane pytanie: "Czy są jakieś ćwiczenia na powiększenie biustu?”. Niestety, nie ma takich, od których piersi by urosły. Ale są takie, które mogą je unieść i sprawić, że będą się lepiej prezentować.

Piersi są zbudowane głównie z tkanki tłuszczowej. Na dobrym poziomie utrzymują je mięśnie klatki piersiowej i ramion. Na tej i następnych stronach prezentujemy ci 5 ćwiczeń, które je wzmocnią. Pierwsze trzy mają dodatkowe korzyści. Instrukcje, jak ćwiczyć, znajdziesz dalej.


 
Sześć zdrowych nawyków

Ale trening to nie wszystko. Oto, co jeszcze możesz zrobić dla swoich piersi:

•  Badaj się regularnie. Piękne piersi przede wszystkim powinny być zdrowe. Dlatego podczas wizyty u ginekologa zawsze domagaj się zbadania piersi. Nie zapominaj też o mammografii lub USG;

•  Dobierz odpowiedni stanik.To on potrafi zdziałać cuda. Jeśli będzie idealnie dopasowany pod biustem, ładnie go wymodeluje. Sprawi też, że małe piersi „urosną” (nawet o 2 rozmiary!), a duże zyskają solidną podporę;

•  Myj je chłodną wodą. Wrażliwa skóra dekoltu najbardziej lubi naprzemienny ciepły i zimny prysznic. Gorąca kąpiel przyczynia się do jej wiotczenia;

•  Delikatnie masuj. Podczas kąpieli pocieraj skórę okrężnymi ruchami, przesuwając dłoń od dołu ku górze. Masaż rób przez 5 minut raz w tygodniu;

•  Trzymaj się prosto. Gdy się garbisz, nawet duży biust nie robi wrażenia;

•  Dbaj o nie w czasie ciąży. Gdy piersi gwałtownie rosną, skóra rozciąga się i powstają rozstępy. Aby im zapobiec, stosuj specjalne kremy; w swojej ofercie ma je wiele firm (np. Mustela, Pharmaceris, Eveline).


Jak ćwiczyć


Motylki (dodatkowa korzyść: mocne tricepsy i barki)

Stań w rozkroku, tak aby stopy były rozstawione na szerokość bioder. Chwyć ciężarki w dłonie i wyprostuj ręce przed sobą tak, aby były równoległe do podłogi. Dłonie zwrócone grzbietami w dół. Ugnij ręce w łokciach i powoli przesuń ręce na boki. Następnie przesuń je z powrotem do środka tak, aby złączyć przedramiona. Powtórz 10–12 razy. Nie garb się i nie odchylaj tułowia w tył.


W górę i w bok (dodatkowa korzyść: silne bicepsy, proste plecy )

Stań w rozkroku tak, aby stopy były rozstawione na szerokość bioder. Chwyć ciężarki w dłonie i opuść ręce wzdłuż ciała. Dłonie zwrócone grzbietami w tył. Unieś proste ręce przed siebie, a potem rozłóż na boki. Następnie przesuń ręce z powrotem do środka i opuść. Powtórz 10–12 razy.


Pompki (dodatkowa korzyść: płaski brzuch)

Stań w lekkim rozkroku i pochyl się w przód, kładąc dłonie na podłodze (możesz lekko ugiąć kolana). Powoli przesuń dłonie w przód, aż nogi i tułów utworzą linię prostą. Ugnij ręce, wytrzymaj chwilę, a następnie je wyprostuj. Powtórz co najmniej 5 razy. Nie wypinaj pupy w górę.



Aby uzyskać szybkie i trwałe efekty, podstawowy trening wykonuj w następujący sposób:

Pierwsze 2 tygodnie: Codziennie rób po 2 serie ćwiczeń podstawowych i po jednej serii dodatkowych. Wykonuj tyle pompek, ile zdołasz.

Następne 2 tygodnie: Co drugi dzień rób po 2–3 serie ćwiczeń podstawowych i po jednej serii dodatkowych. W miarę wzmacniania ramion staraj się wykonywać coraz więcej pompek, aż dojdziesz do 12.

Kolejne tygodnie: Przynajmniej raz w tygodniu rób po 2 serie ćwiczeń podstawowych. Dodatkowe wykonuj codziennie.



Źródło: www.dieta.pl
Zdjęcie: www.images.google.pl

u
Autor: Marcel
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 3.5
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |