LekarzeKatalog polecanych lekarzy specjalistów oraz placówek
Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy w Goleniowie
109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Szczecinie Poradnia gruźlicy i chorób płuc dla dzieci:
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczcinie Szczepienia na choroby tropikalne. Nie zbędne zarówno przed wymarzoną podróżą w ciepłe kraje a także w dalekich podróżach służbowych.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Stargardzie Szczecińskim - Oddział Nadzoru Bieżącego i Zapobiegawczego - Pracownia diagnostyki laboratoryjnej (laboratorium)
NZOZ "MEDIS" A. Rybkiewicz Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nr 3 w Stargardzie Szczecińskim Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIS" A. Rybkiewicz Przychodnia Lekarsko - Stomatologiczna

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18873
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |