(1)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 4 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
WizytówkaEdmund
ImięEdmund
Nickedmund52
Płećmężczyzna
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.warmińsko-mazurskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Nadciśnienie tętnicze - leczenie nadciśnienia tętniczego
nadciśnienie, cukrzyca
Moje pozostałe choroby
Cukrzyca typu 1
Miażdżyca - leczenie Miażdżycy
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby

Kategoria: Hormonalne

Fora
Niewydolność krążenia to najprościej rzecz ujmując patologiczne niewystarczające w stosunku do potrzeb zmniejszenie się przepływu krwi przez tkanki i narządy organizmu.
04-01-2010 06:57
Mam tę przypadłość od jakiegoś czasu stosowałam mnóstwo leków przepisanych przez lekarzy niestety nie widać efektów.Zmiana diety też nie wiele pomogła właściwie w ogóle nie czuje poprawy,lekarz poleca mi jedzenie tłustych ryb morskich i picie tranu ,a ja mam obrzydzenie to tego typu specyfików i nie bardzo wierze że tłuszczem można zniszczyć tłuszcz.Leki które brałam na zbicie cholestero0lu niestety niszczą też wątrobę,Dlatego mam pytanie na forumowiczów co stosujecie jakie specyfiki.
pozdrawiam.
21-06-2009 11:41
Komentarze
03-01-2010 08:12
Sprawa druga to przy miażdżycy rzecz polega na rozrzedzeniu krwi.Bo im rzadsza to lepiej wchodzi do każdego naczynka krwionosnego.Dlatego co pół roku wstrzykuję sobie w brzuch codziennie rano po śniadaniu lek Fraksiparynę.Trwa to dwa tyg.Ale rozrzedza idealnie co powoduje że dłużej mogę chodzić bez skurczów łydek.Duża ulga.
03-01-2010 08:03
:Jeżeli twój cholesterol nie ma ponad 230 to daj sobie spokój z jego zbijaniem.Sprawdz trójglicerydy we krwiTo dopiero złoślistwo.Norma to do 150 a przy źle leczonej cukrzycy może być nawet 1200.Krew wtedy jest tak złachana tłuszczem że robi się gęsta jak olej.Jest problem pobrać ją do badania.Po prostu nie wchodzi do strzykawki.Wtedy nie masz wyboru.Misisz brać klofibraty.Np.Lipantyl który go syst. zbija

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50415
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |