(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
WizytówkaPiotr_Dev
ImięPiotr
NickPiotr_Dev
Płećmężczyzna
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.mazowieckie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Akrotomofilia
Pociąg do kobiet po amputacji nogi.
Moje pozostałe choroby
Apotemnofilia
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Poczuwam pociąg do kobiet po amputacji jednej nogi.

Jeśli ktoś ma dostęp do jakichś ciekawych publikacji dot. akrotomofilii i apotemnofilii, proszę o kontakt na priv. Podobnie zapraszam, gdyby ktoś chciał wymienić się swoimi doświadczeniami w życiu z tą dewiacją.
Choroby

Kategoria: Nerwice i psychiczne

Kategoria: Zboczenia - dewiacje

Fora
Choroby, Apotemnofilia: Kiedy niezadowolenie z siebie przeistacza się w chorobę? Jakie objawy mieliście Wy, jak choroba wygląda u Was i jak się leczycie?

Pytanie do nie chorujących na apotemnofilię - czy znacię tę chorobę? Co sądzicie o niej i gdzie szukali byście jej powodów?
06-10-2012 11:17
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18866
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |