(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Już oceniłeś ten profil.
Średnia ocena: 5 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
WizytówkaOEOillan
ImięNatalia
NickOEOillan
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
SkądWarszawa
Wojewódz.mazowieckie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Atopowe zapalenie skóry
Swędzenia skóry, zaczerwieniona skóra, sucha skóra
Moje pozostałe choroby
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby
Ten użytkownik nie dołączył jeszcze do żadnej choroby
Fora
Jak sobie radzić z chorobą? Jakie lekarstwa najbardziej Wam pomogły?
25-05-2017 10:59
Istota choroby.
Podstawowym zaburzeniem chorobowym jest nadmierne mnożenie się komórek naskórka skóry,to znaczy jej warstwy zewnętrznej,z jednoczesnym wzmożonym rogowaceniem.Objawia się to w postaci złuszczających się początkowo drobnych grudek,które zlewając się tworzą ogniska różnej wielkości i o różnym nasileniu.Choroba nie jest zaraźliwa i nie wywołuje żadnych dodatkowych dolegliwości,jednak ze względu na nieestetyczny wygląd jest dla dotkniętych nią osób niejednokrotnie dużym obciążeniem psychicznym.
25-05-2017 10:50
Choroby, Łuszczyca: Jakie leki zażywacie, jak wygląda leczenie.. czy jest drogie? Co polecacie a czego nie?
25-05-2017 10:46
Czy leczenie u Was przynosi jakieś efekty? Jak przebiega?
25-05-2017 10:42
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7589
filmów425
blogów191
postów50319
komentarzy4196
chorób513
ogłoszeń23
jest nas18824
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |