(67)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 6
Ostatnio na blogu:
Wizytówkadelfinek78
ImięAnna
Nickdelfinek78
Płećkobieta
Wiek42
Grupa krwiB-
Wzrost
Waga
SkądOława
Wojewódz.dolnośląskie
Telpusty
Skypepusty
GG3583474
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Epilepsja
Moja choroba objawia się kilkuminutową utratą świadomości,omdleniami,drętwieniem ust oraz dłoni.Po napadzie pojawia się ból głowy i senność.Mam również przeczulicę dłoni(wrażenie bardzo poparzonych).Przeszkadza mi wtedy powietrze i nie moge moczyć dłoni bo czuję ogromny ból.Moja padaczka jest bezdrgawkowa.
Moje pozostałe choroby
Bezpłodność kobiet
Jelito wrażliwe
Stopa końsko - szprotawa
Niedoczynność tarczycy
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
Wybaczcie,że nie opiszę objawów innych chorób ale musiałabym bardzo długo pisać.Jeśli ktoś jest zainteresowanych niech napisze i pyta a napewno odpowiem ;o).
Mogę dopisać tu jedynie kilka chorób których nie dałam rady tam zaznaczyć : nadciśnienie,zespół policystycznych jajników,zaćma,reumatyzm.
O mnie
Mam na imię Anka.Pomimo wszelkich chorób(nie wszystkie wymieniłam bo nie było możliwości)nie poddaję się i walczę.Przez życie idę z uśmiechem na ustach,a jak płaczę to w samotności albo przy ukochanym,który jest ze mną na dobre i na złe (cudowny człowiek ;o)).Jestem na rencie.Własnie w listopadzie jadę na kolejną komisję.Aby nie siedzieć bezproduktywnie,zajmuję się grafiką komputerową,robię ramki do zdjęc cyfrowych,przerabiam zdjęcia na różne sposoby,czytam książki,spotykam się ze znajomymi a przede wszystkim z moim mężczyzną.Tu zajrzałam z czystej ciekawości i chęci poznania takich osób jak ja ;o).
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Choroby
Fora
Wiele kobiet nawet nie wie, że jest bezpłodna. Jeśli w okresie starania się o dziecko, mija rok uprawiania seksu bez zabezpieczenia, należy już szukać pomocy u lekarza i nie tłumaczyć tego, że po prostu się nie udaje i trzeba próbować dalej. Bezpłodność jest chorobą. Nie należy się jej wstydzić! Nie ujmuje ona mężczyźnie męskości a kobiecie kobiecości choć tak właśnie się utarło w naszym społeczeństwie. Znacie jakieś pary które nie mogą zajść w ciąże? Co sądzicie o metodach sztucznego zapłodnienia odrzucanego przez K...
16-05-2010 23:31
Witam wszystkich, zakładam ten temat,ponieważ chcę się dowiedzieć o reakcjach waszego otoczenia na chorych psychicznie, takich jakim sam jestem,mianowicie epilepsja, depresja, stany pomroczne. Mieszkam na wsi i w moim otoczeniu, oprócz rodziny nie mam żadnych przyjaciół, znajomi obchodzą mnie wielkim łukiem, inwektywy, jakimi jestem obrzucany nie nadają się do druku! W takich wioskach, jak moja, każdy wie o każdym i różnie jest postrzegany. Ludzie dzielą się na trzy grupy:psychicznych(jest to najniższa kategoria) alkoholików nieleczonych, pijąc...
12-05-2010 23:41
Czy wiecie jak zachować się w sytuacji gdy zobaczycie chorego na padaczkę (epilepsję) w czasie ataku?
Jak kiedyś byłem w takiej sytuacji i nie wiedziałem co mam zrobić.
03-08-2009 23:59
Jak wygląda leczenie tarczycy u Was? Kiedy dowiedzieliście się, że jesteście chorzy? Co Wam pomaga najbardziej, czy mieliście wykonywany jakiś zabieg?
14-04-2009 20:39
Komentarze
Kraków
21-01-2010 09:56
" W życiu trzeba znaleźć tego, kogo pokochamy. Bóg ocala jedynie tych, którzy w życiu kochają. Kochającego można nasycić. On wie, co to jest pełnia i głębia. Rzecz nie w tym, aby robić wiele rzeczy pożytecznych, lecz by pośród wszystkiego co spotykamy miłość uczynić najważniejszą. Jeśli kochamy, mamy swój dom. Bez domu jest tak, jak bez miłości; nasze kroki nie mają swojego kierunku i sensu. Odnaleźć miłość, to odkryć sens i wartość swoich dążeń.Zawsze z miłością łączą się ciężary i skrępowania. Potrzebne są, aby miłość się w nas ożywiała... Miłość pięknieje w człowieku widzącym sens ciężarów i przyjmującym je. Kiedy nie składamy swojego życia w ręce drugiego, naprawdę nie kochamy. Poświęcenie, oddanie się, zawierzenie są znakami miłości". Antonine de Saint-Exupery Miłość to nie wynalazek ludzi, ale samego Boga./Phil Bosmans/Aby była realizowana Bóg obwarował ją dwoma przykazaniami.Wystarczy spełniać je aby tu na ziemi być szczęśliwym i osiągnąć radość wieczną. Serdecznie pozdrawiam
Kraków
24-09-2009 18:49
Dziękuję
29-08-2009 13:42
"Spraw , aby każdy dzień miał szansę stać się najpiępniejszym dniem twojego życia"
Mark Twain
Pozdrawiam
Kraków
04-06-2009 17:15
Chociaż życie Ci dokuczy,a los srogi z nóg Cię zetnie,
na pytanie : - jak Ci idzie? odpowiadaj zawsze: - ŚWIETNIE!
a tak mówiąc, jednocześnie dwojakiego dopniesz celu
-nieżyczliwym usta zamkniesz, radość wzbudzisz w przyjacielu.
25-03-2009 17:29
czesc mozesz dolaczyc do moich grona przyjaciol odp dzieki

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50416
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |