Lekarstwo
Kwas Alfa - Liponowy.
Kwas ten to skuteczny antyoksydant rozpuszczany w wodzie i tłuszczu.Często nazwany uniwersalnym antyutleniaczem.W organizmie bierze udział w przemianie składników odżywczych i produkcji energii.Jest substancją witaminopodobną,która pobudza metabolizm,unieszkodliwia wolne rodniki,chroni materiał genetyczny,spowalnia starzenie się,pomaga zapobiegać nowotworom,chorobą serca i wielu innych.Kwas ten przyspiesza utlenianie glukozy,zwiększa zapas glikogenu w wątrobie ,korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów i lipidów.Preparat stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla diabetyków ze względu na łagodzenie objawów neuropatii cukrzycowej.
1 2 3 4 5
Średnia ocena 3
Dodane przez Uzytkownik (0)
Data dodania 13-07-2009 13:29
Zgłoś nadużycie
29-09-2009 08:37
Jeżeli podajecie nazwę leku to podawajcie i jego cenę.Poza tym kwas ten może mieć inną handlową nazwę i szukający po prostu pod tą nazwą go nie trafi

Aby dodać komentarz proszę się zalogować

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18866
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |