( Firma dodana w chorobie: Home >> Układu nerwowego - mózgu >>  Niedowład kończyn )
Wizytówka Firmy: Szpital Ogólny w Bielsku-Białej
Opis firmy:  
Szpital Ogólny w Bielsku-Białej jest organizacyjnie młodą jednostką powstałą w październiku 1998 roku. Na mocy zarządzenia ówczesnego Wojewody Bielskiego dotychczasowy Wojewódzki Szpital Zespolony w Bielsku-Białej został podzielony na trzy niezależne Szpitale.
Jednym z nich stał się Szpital Ogólny, który w obecnej postaci zlokalizowany jest w obiektach przy ul. Wyspiańskiego 21 oraz przy ul. Emilii Plater 17.
Ulica:  
Wyspiańskiego 26
Kod pocztowy, miejscowosc:  
43-300 Bielsko Biała
Telefon:  
0338272501
Fax:  
0338272505STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |