(7)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Ostatnio na blogu:
WizytówkaEwa Małgorzata
ImięEwa Małgorzata
Nicktiggrok
Płećkobieta
Wiek44
Wzrost165
Waga63
SkądThatcham, UK
Wojewódz.zagranica
Telukryty
Skypeukryty
GG2634122
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Choroba Recklinghausena
Tak jak u większości, plamki kawa z mlekiem. Pierwsza jaką moja mama zauważyła wyskoczyła w 1 msc na lewej ręce. Z wiekeim gózki na całym ciele. Gózki umieszczone są na skórze jak i zarazem pod skórą. W wieku 6 lat, pierwsza operacja usunięcia góza wielkości dwóch męskich pięści z lewego uda. Po operwcji rechabilitacja a po 6 msc następna w tym samym miejscu. W wieku 8 lat problemy z krękosłupem (solioza), 10 lat problemy ze wzrokiem, w wieku 15/16 lat tarczyca. I wiele innych obiawów które zaczełam leczyć po 20 roku życia. to tak w skrócie.
Moje pozostałe choroby
Skolioza
Krótkowzroczność
Tarczyca
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
Skolioza - lekarz przepisał tylko ćwiczenia korekcyjne i powiedział, że nic więcej nie może poradzić, więc ćwiczyłam do 16 r.ż. Pomogło. Kontrola raz na rok.
Krótkowzroczność - gdy pierwszy raz poszłam do okulisty lekarz powiedział -3,5. Oierwsze okulary - 1,0. Dwa razy do roku kontrola i zmiana okularów. Na dzień dzisiejszy mam - 6,25. I Cały czas chodze na wizyty, chodze raz na rok. Badam dno oka, jak narazie wzrok się ustabilizował.
Tarczyca - zaczęło się w wieku 15/16. Objawy... zaczęłam więcej jeść, być bardziej zmęczona i poddenerwowana. Po wizycie u lekarza stwierdzono powiększone wole tarczycowe uciskające na krtań. Lekarz przepisał tabletki, kazał zażywać, przychodzić na kontrole co 3 msc, i tak przez 2 lata. Poztem tylko raz do roku. W wieku 18/19 zakończyłam leczenie ze skutkiem zaleczenia. Na dzień dzisiejszy kontrola ak coś się dzieje. NIe biore lekarstw.
O mnie
Kilka słów o mnie, nie wiem od czego zacząć. Może tak.
Urodziłam się w miście a dzieciństwo i okres dojrzewania spędziłam na wsi. Po pierwszej swojej operacji i wizycie u lekarza wiedziałam, że moje życie będzie inne.
Skończyłam podstawówkę, liceum, poszłam na stódia optem drugie. Cieszę się z tego kim jestem, zawsze jestem uśmiechnięta i kocham siebie. Nauczyła mnie tego pewna p. doctor. Trzeba siebie zaakceptować takim jakim się jest. Kocham dzieci i pracę z nimi. Uwielbiam podróże, i jesień. Jest jeszcze duż rzeczy które lubie i kocham ale zabrakło by miejsca.
Od roku jestem z ukochanym mężczyzną. Na koniec nie zamieniłabym swojego dzieciństwa na żadne inne. Jestem poprostu szczęśliwa. Czego mi brakuje... tylko dzieci.
Choroby

Kategoria: Genetyczne

Kategoria: Kobiece

Kategoria: Oczu

Kategoria: Układu kostnego

Fora
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |