ChorobaNadczynność tarczycy
Jeżeli to Twoja choroba to dołącz do grupy chorych - dodawaj ciekawe artykuły, pisz na forum, dodawaj nowe filmy, poznawaj innych chorych. Dołącz teraz
Założyciel admin

Opis

Nadczynność tarczycy - Hipertyreoza. Schorzenie powstałe w skutek nadmiernej produkcji hormonów tarczycy. Objawy: wzmożona pobudliwość nerwowa (nadpobudliwość), zwiększona potliwość, nietolerancja gorąca, kołatania serca i tachykardia duszność, uczucie osłabienia (często uczucie zmęczenia podczas chodzenia po schodach), ogólna niechęć do wysiłków fizycznych i intelektualnych, utrata masy ciała, wzmożony apetyt, wole, zaburzenie miesiączkowania.

Objawy

uczucie gorąca, duża potliwość, bezsenność, wzrost pobudliwości nerwowej, osłabienie mięśni, spadek wagi ciała mimo dużego apetytu, wzrost pragnienia, uczucie kołatania serca, uporczywe biegunki, kobiety miesiączkujące zgłaszają zaburzenia cyklu pod postacią częstych, dość skąpych krwawień miesiączkowych.

czytaj wszystkie Forum choroby - ostatnie posty

Nadczynność tarczycy jeśli chodzi o nadczynność tarczycy w ... Forum główne - Nadczynność tarczycy  05-11-2016 11:37
Dieta w nadczynności tarczycy Osoby z nadczynnością tarczycy muszą ... Pacjent  06-10-2015 15:48
Wizyta u endokrynologa Mam nadczynność tarczycy. W sobotę pi ... Forum główne - Nadczynność tarczycy  27-12-2012 17:19

czytaj wszystkie Ostatnie akrtykuły

Z chorobą tarczycy można żyć ale wymaga ona leczenia bo tarczyca to bardzo ważny narząd w naszym ciele.

 

W ramach kamp...

Zaburzenia pracy tarczycy to ch...

Kobieta w okresie ciąży znajduje s...

Dolegliwośc...

Kolejne badania, sondaże i wywiady, potwierdzają małą wiedzę kobiet o tarczycy i jej konsekwencjach.

 

pełna lista Nowi użytkownicy

wszystkie Najnowsze lekarstwa

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |