Artykuły

Choroby płuc i układu oddechowego to coraz popularniejsze schorzenia z jakimi borykają się współcześnie ludzie.

 

<...

Inhalator jest nieodzownym elementem życia astmatyka. Jak dobrać odpowiedni inhalator?Na skuteczność kontroli astmy ...

Astma to poważna choroba dróg oddechowych która może spowodować nawet śmierć osoby chorej na astmę.

Jad kiełbasiany, szeroko znany jako botoks, może znaleźć zastosowanie w leczeniu astmy, a nawet nowotworów - informuje "New Scientist".

Singulair jest antagonistą receptora leuk...

Astma bardzo dobrze poddaje się leczeniu. W większości wypadków, po dokładnym zastosowaniu się do zaleceń lekarza, choroba ta przestaje sprawiać na co dzień problemy. Warunkiem dobrego sam...

Na podstawie czynników powodujących rozwój choroby i odpowiedzial­nych za jej zaostrzenia wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje astmy.

Astma o podłożu a...

Jest wiele czynników, które mogą być odpowiedzialne za wystąpienie napadu astmy. Powinny być ustalone indywidualnie w każdym przypadku, aby móc unikać z nimi kontaktu.
<...

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |